Strona Główna - Aby uzyskać pełny dostęp do strony: Zaloguj Się - Nie Masz Konta? Zarejestruj się!
Search    
Portal

Strona główna
Forum
Download
Kontakt
Galeria
Szukaj
Konkursy
Reklamuj nas
Dodaj newsa
Dodaj artykuł
Dodaj screena

MMORPG 3D

9Dragons
Anarchy
Archlord
Cabal
Gothic 3
Guild Wars
Lineage 2
World of warcraft
MU online
Flyff
Silkroad
Ragnarok
4Story
Runes of Magic
Rohan Online
Kal online
Talisman online
RF online
Ryl online
ROSE online
Warhammer online
Age of Conan
Hero online
Metin 2
Nostale
MMORPG 2D

Maple Story
Crazy Tao
Eudemons
Tibia
La Tale
Ultima
Ghost online
Wonderland online
Legend of Mir 3
Lunia
Trickster Online
Goonzu Online
GrandChase
Angels Online
Aranock Online
Conquer Online
Daimonin
Dofus
Endless Online
Eternal Land
Eudemons Online
MMO WWW

Red Dragon
My Fanstasy
Travian
Plemiona
Blood Wars
Imperia online
Racing Beast
The Witcher
My Brute
O game
Farmersi
Margonem
Katsuro
KnightFight
MetalDamage
Knights
Ikariam
Gladiatus
MMOFPS

America's Army
Call of Duty 2
Counter Strike
Enemy Territory
Gunz
War Rock
Medal of Honor
Half-Life 2
Farmersi
Tło historyczne

Gra Farmersi toczy się w XIX wieku w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Z przeludnionej Europy napływa do Ameryki fala emigrantów, szukających za Oceanem możliwości polepszenia swojego życia, zdobycia majątku i szczęścia. Ty jesteś jednym z nich!

W Ameryce na pionierów czekają niezmierzone połacie niezagospodarowanych ziem, setki małych, ale dynamicznie rozwijających się miasteczek oraz liberalny system gospodarczy. To właśnie tu, po raz pierwszy na świecie, powstał system społeczno-gospodarczy zwany kapitalizmem . Twój sukces zależy wyłącznie od twojej przedsiębiorczości!

Pierwszy etap gry rozpoczyna się w 1832 roku. USA od ponad 50 lat są niepodległym państwem. Niecałe 30 lat temu odkupiły od Francji olbrzymie tereny na zachód od Mississippi, niemal podwajając swoją powierzchnię.

Drugi etap ma miejsce w roku 1848, a trzeci w 1869 r. Każdy wyższy etap otwiera przed tobą nowe możliwości związane z rozwojem kraju - postęp technologiczny umożliwia nowe inwestycje, pojawiają się kowboje, miasta stają się większe a warunki rozgrywek trudniejsze.

System rozgrywek

Na pierwszym etapie gry (rok 1832) masz do wyboru 8 miasteczek, w których możesz prowadzić rozgrywki. Możesz ich rozegrać dowolnie dużo, jednakże równocześnie nie możesz grać w więcej niż trzy gry (abonament powiększa limit jednoczesnych rozgrywek do 7). Limitem tym nie są objęte gry w Pucharze Dzikiego Zachodu, scenariuszu Wild West, gry drużynowe oraz zadania.

Jedna rozgrywka trwa od 6 do 17 tur. Tura składa się z podjęcia przez graczy decyzji oraz z przeliczenia, podczas którego algorytmy przetwarzają decyzje graczy oraz obliczają wyniki tury. Przeliczenia następują co 12/24 godziny lub 5/10 minut od rozpoczęcia gry, w zależności od ustawień danej gry. Może ono jednak nastąpić wcześniej - w momencie, gdy ostatni gracz podejmie decyzje.

Rozgrywki w każdym miasteczku są nieco inne - różnią się one między innymi: liczbą graczy, długością gry, wysokością płac pracowników, ilością dostępnej ziemi lub ceną bydła i zboża. Jednakże zasady gry pozostają zawsze niezmienne.

Aby zapisać się do rozgrywki kliknij na stronie głównej link "rozpocznij nową grę", wybierz miasto i dołącz do nierozpoczętej rozgrywki lub, w przypadku jej braku, załóż nową. Gra rozpocznie się dopiero wówczas, gdy zapisze się do niej komplet graczy. Wtedy następuje pierwsze przeliczenie i od tego momentu gracze mogą podejmować pierwsze decyzje.

Po każdej rozegranej przez ciebie rozgrywce zmienia się ilość twoich punktów doświadczenia (PD) - w zależności od osiągniętego wyniku w grze, ilości PD przeciwników i długości rozgrywki (dokładny sposób przeliczania przedstawiony jest w pliku algorytmy.xls). Większość miast ma ustawiony minimalny próg PD - na początku masz możliwość grania tylko w Memphis i Cleveland, ale w miarę jak ilość twoich PD rośnie, otwierają się przed tobą kolejne miasta. Sporadycznie gracze mogą zyskać dodatkowe PD poza systemem rozgrywek - np. po rozwiązaniu Testu na Farmera lub jako nagrodę w konkursie. Punkty PD mogą również spadać - w przypadku braku aktywności gracza przez ostatnie 7 dni, jego ilość PD jest obniżana o 1% dziennie (nie dotyczy to graczy, którzy mają aktywny abonament).

Specjalnym rodzajem rozgrywek są "gry treningowe" w Memphis, Wilmington i Los Angeles - służą one nauce i testowaniu różnych strategii. Gra odbywa się przeciwko automatycznym graczom, a przeliczenia następują od razu po podjęciu decyzji przez gracza. W wyniku gier treningowych punkty doświadczenia nie są naliczane. W podobny sposób działają "zadania" - są to gry treningowe stworzone przez innych graczy. Rozwiązując zadania poznasz dokładniej jak działa gra i możesz testować różne strategie.

Wyjątkowym miastem jest również El Paso, dostępne we wszystkich poziomach. Tutaj rozgrywane są "gry pojedynkowe" na dwóch graczy. Służą one zarówno do nauki (gracz bardziej doświadczony może tłumaczyć grę osobie mniej doświadczonej) jak i rozstrzyganiu "spraw honorowych", gdy dwaj gracze chcą się ze sobą zmierzyć. W rozgrywkach w El Paso bonusy i utrudnienia nie są brane pod uwagę, a przeliczenia mogą następować od razu po podjęciu przez graczy decyzji. Wyniki rozgrywek w El Paso nie są brane pod uwagę w statystykach zwycięstw gracza i statystykach drużynowych. Tutaj oraz w "szybkich grach" z przeliczeniami co 5 i 10 minut (Memphis, Wilmington, Seattle, Farmersi Town) punkty doświadczenia naliczane są tylko w połowie normalnej ilości.

W osobnym trybie rozgrywane są gry w Turniejach o Puchar Dzikiego Zachodu. Dokładne zasady przedstawione są w Regulaminie Pucharu. Wszystkie rozgrywki pucharowe to gry pojedynkowe w El Paso. Nie wliczają się one do limitu jednoczesnych gier, nie są uwzględniane w statystykach, a PD w ich wyniku nie jest naliczane. W pierwszej fazie rozgrywane są gry grupowe, a następnie najlepsi gracze z grup walczą w systemie pucharowym o Puchar oraz kwartalny abonament w grze.

Oficjalna strona: http://farmersi.pl/index.php?idm=1

Wymagania: Internet + przeglądarka ;)

Komentarze
monstrum dnia czerwiec 17 2011 12:34:06
fdbfdd
monstrum dnia czerwiec 17 2011 12:34:33
gry mmorpg
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Mmo Sajty
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Super Administrator
06/02/2012 20:35
Witam smiley

Ciumak
06/02/2012 11:49
Elo ; p

Super Administrator
04/02/2012 13:46
Dzięki smiley

Herosisko
04/02/2012 09:59
Fajna stronka. Pozdro ;p

Super Administrator
31/01/2012 20:09
Pracujemy nad tym ciągle, ale już jest dobrze smiley

Aragorn221
31/01/2012 20:07
Przydałoby się więcej userów na forum smiley

Super Administrator
29/01/2012 14:32
Działalność strony wznowiona! Zapraszam do aktywnego udzielania się smiley

kubekbubeklol
14/03/2011 19:35
gra jest super

Super Administrator
07/11/2010 15:42
pracujemy nad strona ciagle... smiley

xOx1141
04/11/2010 21:34
i z tego co widze to większośc gier mmorpg 3D w downloadzie ma wygasły link

Archiwum
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 144
Najnowszy Użytkownik: AndrewImpum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie